Hodnocení firmy Aktos okna, s.r.o.

*
*
*
*
*
5 hodnocení
paty
9.7.2018
*
*
*
*
*

Spokojen , jen to trvalo možná dlouho

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
galatheablack
15.12.2017
*
*
*
*
*

Never more. Na konci října nám vichřice vylomila dveře. během dvou dnů se přijeli na dveře podívat, s tím že to půjde opravit.Připravení smlouvy ze strany firmy trvalo další více než dva týdny, a to ješte vyžadovali zaplacení zálohy a doba od které se počítá lhůta na opravu další tři týdny od zaplacení. Dnes dorazil pán na opravu a usoudil že dveře jsou neopravitelné a že si máme sjednat výměnu komplet celých dveří.Takže jsme tedyv zimě již měsíc a půl bez dveří které máme zabarikádované a nejsou otevřít. Nemít druhý vchod do domu tak asi polezeme domů okny či co. Jdu se poohlédnou po konkurenci.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
nathariel
21.3.2016
*
*
*
*
*

Máme interiérové dveře od této firmy a zatím tedy musíme "zaklepat", ale jsme moc spokojeni. Plánujeme teď větší přestavbu a nejspíš využijeme služeb této firmy na nějakou větší práci, tak uvidíme jak bude vypadat spolupráce.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
La.podi
23.11.2015
*
*
*
*
*

Zákazník Jsem velice nespokojený s firmou AKTOS jedině tahle firma dokáže předat nové dveře které nejdou zavřít ani zamknout .Tuto firmu už nikdy více

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
petr.prokop
28.8.2014
*
*
*
*
*

Ano , jsem velmi nespokojeny s dodavkou venkovnich zaluzii , kterou provedla firma AKTOS. Predem varuji vsechny zajemce pred touto firmou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Přidat hodnocení
  •  137
  • 788 16 Petrov nad Desnou
  • mapa
Všechny sekce